User:ShushMaster/Test2: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| border="0" style="" style="width; background-color:#{{Green 3}}; border: 2px solid black; border-collapse:collapse" | |||
|- style="background-color:#{{Green 1}}" | |||
! [[File:Hero Anabel.png|Anabel|link=Anabel]] | |||
{{ | ! colspan="2" |[[File:Pirate portrait.gif|Pirate|link=Pirate]] | ||
! colspan="2" |[[File:Corsair portrait.gif|Corsair|link=Corsair]] | |||
! colspan="2" |[[File:Sea Dog portrait.gif|Sea Dog|link=Sea Dog]] | |||
|- style="background-color:#{{Green 2}};" | |||
| style="text-align:center; background-color:#{{Green 1}}; color:white;"| [[File:Exp.png|29px|Level|link=Experience]]|| [[File:Attack skill.png|28px|Attack]]||[[File:Defense skill.png|28px|Defense]]||[[File:Attack skill.png|28px|Attack]]||[[File:Defense skill.png|28px|Defense]]||[[File:Attack skill.png|28px|Attack]]||[[File:Defense skill.png|28px|Defense]] | |||
|- style="text-align:center; background-color:#{{Green 2}};" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"| '''Level'''||'''8'''||'''6'''||'''10'''||'''8'''||'''12'''||'''11''' | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''3'''||+1||+1||+1||+1||+1||+1 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''6'''||+1||+1||+1||+1||+2||+2 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''9''' ||+2||+1||+2||+2||+2||+2 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''12'''||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||+2||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||+3||+3 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''15'''||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||+3||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||style="color:grey;font-weight:normal;"|+3||style="color:grey;font-weight:normal;"|+3 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''18'''||+3||style="color:grey;font-weight:normal;"|+2||+4||+3||+4||+4 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''21'''||style="color:grey;font-weight:normal;"|+3||+3||style="color:grey;font-weight:normal;"|+4||style="color:grey;font-weight:normal;"|+3||+5||style="color:grey;font-weight:normal;"|+4 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''24'''||+4||style="color:grey;font-weight:normal;"|+3||style="color:grey;font-weight:normal;"|+4||+4||style="color:grey;font-weight:normal;"|+5||+5 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''27'''||style="color:grey;"|+4||style="color:grey;"|+3||+5||style="color:grey;"|+4||+6||style="color:grey;"|+5 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''30'''||style="color:grey;"|+4||style="color:grey;"|+3||style="color:grey;"|+5||style="color:grey;"|+4||style="color:grey;"|+6||+6 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''33'''||+5||+4||+6||+5||+7||+7 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''36'''||style="color:grey;"|+5||style="color:grey;"|+4||+7||style="color:grey;"|+5||+8||style="color:grey;"|+7 | |||
|- style="text-align:center; font-weight:bold;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''39'''||+6||style="color:grey;"|+4||style="color:grey;"|+7||+6||style="color:grey;"|+8||+8 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''42'''||style="color:grey;"|+6||+5||+8||style="color:grey;"|+6||+9||style="color:grey;"|+8 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''45'''||style="color:grey;"|+6||style="color:grey;"|+5||style="color:grey;"|+8||style="color:grey;"|+6||style="color:grey;"|+9||+9 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''48'''||+7||style="color:grey;"|+5||style="color:grey;"|+8||+7||+10||style="color:grey;"|+9 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''51'''||style="color:grey;"|+7||+6||+9||style="color:grey;"|+7||+11||+10 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''54'''||+8||style="color:grey;"|+6||style="color:grey;"|+9||+8||style="color:grey;"|+11||style="color:grey;"|+10 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''57'''||+8||+6||<b>+10</b>||+8||<b>+12</b>||<b>+11</b> | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''63'''||<b>+9</b>||<b>+7</b>||<b>+11</b>||<b>+9||<b>+13</b>||<b>+12</b> | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''66'''||+9||+7||+11||+9||<b>+14</b>||<b>+13</b> | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''69'''||<b>+10</b>||+7||<b>+12</b>||<b>+10</b>||+14||+13 | |||
|- style="text-align:center;" | |||
| style="background-color:#{{Green 1}}; color:white;"|'''72'''||+10||<b>+8</b>||<b>+13</b>||+10||<b>+15</b>||<b>+14</b> | |||
|- style="text-align:center;" | |||
|} |